بستنی ها

بسياري از روانشناسان بر اين عقيده‌اند كه نوع خوراكي كه شما انتخاب مي‌كنيد، مي‌تواند بازگو كننده شخصيت درون شما باشد و بستني‌ها نيز از اين قاعده مستثني نيستند. حالا شما چه نوع بستني‌را ترجيح مي‌دهيد؟!

بستني گردويي: دوستداران اين نوع بستني، منظم، محتاط و به شدت كمال گرا هستند. خيلي به جزئيات اهميت مي‌دهند و هيچ گاه از قوانين تخطي نمي‌كنند. وظيفه‌شناسي، اخلاق‌گرايي و محافظه‌كاري از ويژگيهاي بارز آن هاست. اين افراد از رقابت با ديگران به ويژه در زمينه ورزش لذت مي‌برند و دوست دارند هميشه و در هر جمعي رئيس باشند.

بستني كاكائويي: اگر اين بستني مورد علاقه شماست، به جرات مي‌توان گفت كه فردي سرزنده و خلاق هستيد و به ندرت سعي مي‌كنيد هيجان و اشتياقتان را پنهان كنيد. شخصيت شما براي ديگران جالب است و در ميهماني‌ها هميشه وجود شما، فضا را گرم و شاد مي‌كند. برعكس، كارهاي يكنواخت كسلتان مي‌كند و از اين كه هميشه در مركز توجه باشيد، لذت مي‌بريد.

بستني پسته‌اي: اين افراد شنوندگان خوبي هستند. صبر و تحمل زيادي دارند و مشكلات را با شكيبايي پشت سر مي‌گذارند كمتر خشمگين مي‌شوند و بسيار احساساتي هستند. در درك مشكلات و موقعيت‌هاي ديگران بسيار خوب عمل مي‌كنند و به همين دليل روابط بسيار خوبي با ديگران دارند.

بستني وانيلي: اگر اين نوع بستني را دوست داريد، احتمال غريب به يقين آدمي هستيد بسيار تنوع طلب. در واقع شما غالباً بر اساس انگيزه‌هاي آني خود عمل مي‌كنيد و از خطر كردن هم نمي‌ترسيد. از آنجا كه توقعات زيادي از خود داريد، مي‌توانيد اهداف بلندي را نيز براي خود درنظر بگيريد. مهمتر از همه اين‌ها اين است كه روابط نزديك خانوادگي برايتان مهم و لذت بخش است.

بستني با طعم قهوه: بستني با طعم قهوه نشان‌دهنده حافظه قوي و خوب شماست و تقريباً هيچ‌گاه اسمها و وقايع گذشته را فراموش نمي‌كنيد. اصولاً به گذشته عشق مي‌ورزيد و از مرور خاطراتتان لذت مي‌بريد. تا حدي درون‌گرا هستيد و احساساتتان را به راحتي بروز نمي‌دهيد. قهوه به رقم تلخي، نشان‌دهنده شخصيت شيرين آدمهاست. شما زندگي مبتني بر گذشته را با اميد به آينده مي‌سازيد و خاطرات زيباي خود را با هيچ چيز ديگري عوض نمي‌كنيد.

بستني با طعم توت‌فرنگي: اين افراد بسيار دقيق، گاهي شكاك و در عين حال خود راي و درون‌گرا هستند. دوستداران اين بستني بسيار كمرو و خجالتي هستند و احساسات بسيار قوي دارند. معمولاً خجالتي بودن اين افراد باعث مي‌شود در بسياري از زمينه‌ها از ديگران عقب‌تر باشند.

بستني موزي: اگر طعم بستني موزي را به بقيه طعم‌ها ترجيح مي‌دهيد شما فردي هستيد بسيار آسان‌گير. دست و دل‌بازي و صداقت و همدلي شما زبانزد خاص و عام است. دوستان از اينكه شما را براي درد و دل دارند لذت مي‌برند و مي‌دانند كه هميشه دوستي خوب براي آنها وجود دارد.

  
نویسنده : شاپرک ; ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ دی ۱۳۸٤
تگ ها :