شرط مادر عروس برای ازدواج

زن میانسالی که به قصد انتقام گیری از 2 مرد تهرانی ، خواستگار دخترش را اجیر کرده بود تا خودرو آنها را تخریب کند، به همراه همدستش دستگیر شد.
شامگاه 23 آذرماه امسال ماموران کلانتری 107فلسطین تهران ، هنگام گشتزنی در حوزه استحفاظی خود به راکبان یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و آن را متوقف و در بازرسی از 2 مرد جوان 2 قبضه چاقو کشف و ضبط کردند. متهمان به نام های مجید و فهیم بازداشت و برای تحقیقات به اداره 16 پلیس آگاهی تهران منتقل و بازجویی شدند و مجید یکی از متهمان در بازجویی های پلیسی اعتراف کرد که 2 خودرو را در غرب تهران تخریب کرده است.

اجیر کردن مرد خواستگار برای تخریب 2 خودرو

متهم ادامه داد: چندی پیش با دختر جوانی آشنا شدم و تصمیم گرفتم با وی ازدواج کنم. وقتی به خواستگاری اش رفتم ، مادرش (نسرین) از من خواست برای این که با ازدواجمان مخالفتی نکند، به یکی از محله های غرب تهران و شهرک فجر مراجعه کنم و خودروهای پژو و پراید 2 مرد را که با آنها اختلاف دارد تخریب کنم که من هم پذیرفتم. بنابراین ، چند هفته پیش ابتدا خودروی پژو را به آتش کشیدم و بعد روی خودروی دیگر پراید رنگ پاشیدم.
به دنبال اظهارات مرد متهم ، زن انتقامجو هم تحت تعقیب قرار گرفت و چند روز پیش در شهرک فجر دستگیر شد و با انتقال به مرکز پلیس ، در بازجویی گفته های مرد اجیر شده مجید را تایید کرد.
بنا بر این گزارش ، متهمان با قرار قانونی از سوی بازپرس توکلی رئیس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران روانه بازداشتگاه پلیس تهران شدند تا تحقیقات تکمیلی از آنها صورت گیرد.

/ 0 نظر / 9 بازدید